Імена в освіті міста

Переможець Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар-2015».

Номінація «Заступник директора-2015» 

Загородня Галина Володимирівназаступник директора з науково-методичної роботи закладу «Навчально-виховний комплекс: загально-освітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради». Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Педагогічне звання «Учитель-методист».

Педагогічній праці присвятила майже чверть століття. У школі-гімназії працює з 1990 року.

За сумлінну працю нагороджена нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами Вінницької облдержадміністрації, Почесними грамотами обласного та міського управлінь освіти.

Переможець міського конкурсу «Виховник року-2004».

Підготувала та видала навчально-методичний посібник «Я голову схиляю перед вами, оті буремні переможні дні...» і стала переможцем у даній номінації міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань». 

 Переможці міського етапу обласного конкурсу

"Методичне забезпечення професійної компетентності педагогічних працівників"

Переможець у номінації «Управлінська діяльність керівників загальноосвітніх навчальних закладів»

Тітова Наталія Анатоліївна директор закладу «Навчально-виховний  комплекс: загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради». Вчитель вищої категорії, звання „Вчитель-методист”.

За сумлінну працю нагороджена нагрудним знаком „Відмінник освіти” та нагрудним знаком „Василя Сухомлинського”. У 2006 році навчальний заклад увійшов у 100 кращих шкіл України в номінації "Школа успіху".

У 2007 році Наталя Анатоліївна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих керівників України» в номінації "Внутрішня та зовнішня комунікація" та переможцем міського конкурсу „Директор року”.
Підготувала та видала навчально-методичний посібник "Я голову схиляю перед вами оті буремні переможні дні...", який став переможцем у даній номінації міського конкурсу "Ярмарок фахових сподівань". Неодноразово друкувалася у фахових виданнях та періодичній пресі.

У серпні 2011 року Наталію Анатоліївну за багаторічну сумлінну працю нагороджено Ювілейною медаллю Президента України "До двадцятої річниці незалежності України" та занесено на обласну Дошку пошани "Праця і звитяги вінничан".У 2011 році директора закладу занесено до "Літопису досягнень сучасної України" в номінації "Успішні професіонали".

У 2012 році Тітова Н. А. стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Директор ХХІ століття" в номінації "Інноваційна культура школи".

 

Переможець у номінації «Методична робота з педагогічними кадрами в загальноосвітньому навчальному закладі»

Миронюк Зінаїда Костянтинівна - заступник директора школи І ступеня закладу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради».

Заступник директора не лише берегиня минулої слави, а й законодавець сучасної моди у педагогічних інноваціях. Вона постійно працює з педагогічною пресою та академічними виданнями про школу,  знає методики вчителів – новаторів Поділля і України, цікавиться досягненнями закордонної педагогіки. Саме з її вуст наші вчителі чують новомодні слова про айпі-технології у школі, про соціалізацію учнів, про портфоліо і гаджети.

Світла її душі вистачає і на керівників методичних об’єднань, і на молодих вчителів і на батьків учнів, і на шкільну малечу, і на вихованців з дитячого будинку «Гніздечко», і на поважних старшокласників.

Переможець у номінації «Методична робота з педагогічними кадрами в загальноосвітньому навчальному закладі»

Пастух Людмила Михайлівна заступник директора школи І ступеня закладу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 15 Вінницької міської ради».

Учитель початкових класів, фахівець української мови та літератури, Людмила Михайлівна, яка за посадовими функціями організовує та контролює роботу непростої початкової ланки освіти й учителів-словесників, завжди у пошуках чогось цікавого, прислуховується до слушних порад своїх колег. Високий авторитет, доброта, наполегливість, тактовність у спілкуванні є передумовами того, що педагогам під її керівництвом і легко працюється, і завжди можна розраховувати на підтримку, впровадження у методиці викладання нових прогресивних прийомів.

Заслуговує на увагу система обміну прогресивним педагогічним досвідом через роботу постійно діючого науково-практичного семінару, прес-центру методичної ради, презентацій, показових уроків для слухачів ВОІПОПП.

Переможець у номінації «Організація навчального процесу в загальноосвітньому навчальному закладі»

Пасіхов Юрій Якович –  вчитель фізики та інформатики,  завідувач ЛІКТ, заступник директора з інформаційно-комунікаційних технологій закладу "Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради."

Досвідчений висококваліфікований спеціаліст, досконало володіє методикою викла­дання фізики та інформатики. Ефективно використовує нестандартні форми органі­зації навчальної діяльності учнів. За його ініціативи та безпосередньої участі в гімна­зії створено сучасну базу з інформатики, у 10—11 класах введено поглиблене вивчення курсу інформатики, з 1996 року діє повнофункціональний вузол комп'ютерної мережі Інтернет.

Комп'ютерні навчальні програми, розроблені учнями Ю.Я. Пасіхова, включено до галузевого фонду алгоритмів і програм Міністерства освіти і науки України. З 2007 ро­ку він керівник лабораторії з інформаційних та комунікаційних технологій фізико-математичної гімназії № 17. Вихователь неодноразових переможців Всеукраїнських олімпіад, учасників і призерів Міжнародних олімпіад з фізики та інформатики.

Автор публікацій у всеукраїнських фахових виданнях з фізики та інформатики, неодноразовий доповідач на міжнародних та всеукраїнських наукових конференці­ях. Ініціатор проведення в Україні учнівських олімпіад з використанням можливос­тей Інтернету.

Обирався головою обласної організації Творчої спілки вчителів України. Співзасновник громадської організації «Педагогічний клуб "Сяйво"».

Відмінник народної освіти УРСР (1982). Нагороджений золотими медалями ВДНГ СРСР і УРСР за розробку власної моделі комп'ютера (1985). Лауреат Державної пре­мії СРСР ім. Н.К. Крупської в галузі освіти (1987). Заслужений вчитель України (1994). Соросівський учитель (1995, 1997).

Переможець у номінації «Робота з обдарованими дітьми у загальноосвітньому навчальному закладі»

Максименюк Олена Михайлівна – заступник директора з навчально-виховної роботи закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради».

Успішна людина, бо здатна застосовувати свої знання у повсякденному житті і самореалізовуватися. Колеги вважають її людиною цікавою, ерудованою, цілеспрямованою. Її відрізняють висока вимогливість до себе, душевна чуйність.

У Олени Михайлівни особливий талант – об’єднувати навколо себе небайдужих і творчих однодумців. З її легкої руки в школі  були започатковані й стали уже традиційними конкурс «Вчитель року»; творчі звіти вчителів, що атестуються; звіт вчителів за проектною діяльністю, шкільний ярмарок фахових сподівань тощо.  Кожна перемога – результат наполегливої праці.

 

Переможець у номінації «Робота з обдарованими дітьми у загальноосвітньому навчальному закладі»

Панасюк Алла Володимирівнадиректор закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради».

По закінченні вищого навчального закладу 2 роки працювала вихователем у ГПД школи № 32 м.Вінниці. З 1986 по 1996 р. - учителем російської мови та літератури у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 м. Вінниці.

З 1997 року перейшла працювати у рідну школу № 30 на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи, на якій пропрацювала до 2005р. З 2005 року по 2011 рік обіймала посаду головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Проте продовжувала викладати світову літературу та російську мову у рідній школі за сумісництвом.З 2011 року є керівником закладу "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія.

Переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Парк педагогічної майстерності"

Переможець у номінації «Галерея інноваційного пошуку»

Кавка  Галина  Богданівна - заступник  директора  з  навчально-виховної  роботи, учитель математики, закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Вінницької міської ради».

За  активну  участь  в  організації  ефективної  методичної  роботи  неодноразово  нагороджувалась  грамотами  департаменту  освіти  Вінницької  міської  ради  та  Почесними  грамотами  управління  освіти  і  науки  Вінницької  облдержадміністрації. У 2005 році  за  рішенням  виконкому  Староміської  районної  ради від  25 серпня  за  № 46 занесено  на  Дошку  Пошани  Староміського  району  м. Вінниці. 

Переможець у номінації «Галерея інноваційного пошуку»

Клочко Ігор Якович - учитель математики Вінницького технічного ліцею.

Автор 15 друкованих та двох електронних навчально-методичних посібників для учнів і вчителів. Переможець І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2010» у номінації «математика». Неодноразовий переможець міського методичного конкурсу «Ярмарок фахових сподівань» у номінаціях «методичний посібник» (2008 р.), «дидактичні матеріали для розвитку і контролю навичок» (2009 р.), «електронний посібник», (2010 р.),  «тестові завдання для моніторингу навчальних досягнень учнів» (2012 р.), «позакласна та виховна робота» (2013 р.).

Позаштатний лектор Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Розробив цикл лекційно-практичних занять з методики викладання основ теорії ймовірностей та математичної статистики в загальноосвітніх навчальних закладах, практичні аспекти впровадження до структури уроку тестових завдань, методики розв’язування тестових завдань ЗНО.  Впроваджує інноваційні методи викладання математики.

Працює над проблемою: системний підхід у роботі з обдарованими дітьми. Його учні є переможцями й призерами ІІ, ІІІ, ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з математики, переможцями та призерами ІІ і ІІІ етапів МАН, приймають участь у різноманітних Всеукраїнських математичних турнірах. Команда під керівництвом  Клочка І. Я. посіла ІVмісце в 2009 році на Всеукраїнському математичному турнірі «Математичні бої» у місті Києві. 

 

Переможець у номінації «Майстерня професійного самовдосконалення»

Попова Ірина Василівна вчитель математики закладу «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької  міської ради».

За роки роботи підготувала чимало призерів різних етапів олімпіад з математики. Із них більше 120 призерів олімпіад з математики II етапу, біля 60 призерів III етапу та трьох призерів IV етапу. Була призером  конкурсу «Ярмарок фахових сподівань». В 2013 році стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Парк педагогічної майстерності».

Одним із результатів її методично-пошукових досліджень став методичний посібник: «Елементи комбінаторики. Початки теорії ймовірностей», 11 клас, який і був покладений в основу «електронних» уроків.

 

Переможець у номінації «Галерея дозвілля»

Мед Ірина Леонідівна - вчитель початкових  класів  та  образотворчого мистецтва закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей №7 Вінницької міської ради».

Маючи 24 роки педагогічного стажу, Ірина Леонідівна переконана, що знання фактичного матеріалу підручників, методичних поурочних розробок – це тільки основа успішної праці. Не менш важливо творчо підходити до своєї роботи, саморозвиватись та вдосконалювати свої професійні навики. Ідучи за часом, педагог опановує нові інноваційні технології, створює власні програми, методичні розробки на допомогу колегам-вчителям.

Експерментальні програми, розроблені вчителем, та впроваджені в практику початкової школи закладу, покликані повернути до життя найкращі надбання історії та культури українського народу, сформувати потребу зберегти та примножити традиції народних умільців. Учитель постійно ділиться досвідом з колегами, демонструє власну майстерність під час проведення відкритих уроків, майстер класів для вчителів школи, міста, області. Була переможцем у міському конкурсі «Виховник  року» (2010) у номінації «Калейдоскоп творчих справ». Нагороджена срібною медаллю на ІV Міжнародному конкурсі «Сучасні  заклади освіти - 2013»  (лютий – березень 2013 р. м. Київ).

 

 Переможець у номінації «Галерея дозвілля»

Засімович Олена Іванівна - педагог-організатор, учитель основ здоров’я закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради».

У 2006 році була зарахована педагогом-організатором у заклад «НВК: ЗШ І-ІІ ступенів-ліцей №7 ВМР».

Зараз спеціаліст ІІ категорії, педагог-організатор, учитель основ здоров’я, керівник Дистанційного Центру освіти та зв’язків з батьками за програмою «Електронний щоденник», керівник гуртка «Юні інспектори дорожнього руху», класний керівник 6-А класу, куратор хореографічних колективів з Польщі та Білорусі на Міжнародному фестивалі «Барвінкове кружало», призер міських конкурсів та переможниця Всеукраїнського конкурсу «Парк педагогічної майстерності» 

Переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу  "Учитель року - 2013"

Переможець у номінації «Інформатика»

Тарасович Дарія Петрівна вчитель інформатики закладу «Навчально-виховний   комплекс:  спеціалізована загальноосвітня   школа  І  ступеня  з  поглибленим вивченням   іноземних – гуманітарна  гімназія №1 імені М.І.Пирогова  Вінницької  міської  ради».

У 2002 році закінчила університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика» та здобула кваліфікацію вчителя фізики, основ інформатики та астрономії.

З 2002 року по 2003 рік працювала вчителем фізики та інформатики в Якушинецькій  середній загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів.

З 2003 року працює у навчально–виховному  комплексі: СЗШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гуманітарній гімназії №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради, на посаді вчителя інформатики.

У 2004 році здобула кваліфікаційну категорію магістр педагогічної освіти, викладач фізики при  Вінницькому державному педагогічному університеті зі спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика.»

У 2012 році брала участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року– 2013» в номінації «Інформатика», у міському етапі зайняла І місце і увійшла у десятку кращих вчителів інформатики області.

У лютому 2013 року пройшла курси на сайті Дистанційної Академії та за успішне навчання отримала сертифікат «Проведення вебінарів».

У травні 2013 року була учасником найбільшої технічної конференції Microsoft в Україні «SWIT-2013».

Переможець у номінації «Фізика»

СапсайВіталій Юрійович вчитель фізики закладу «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради» – переможець міського та обласного етапів  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013». 

У 2007 р. став призером (отримав диплом ІІІ ступеня) Всеукраїнської студентської олімпіади з культурології за культурологічне дослідження з теми «Зв’язок науки та релігії в парадигмі християнського світогляду». За досягнення у навчанні та науково-дослідній роботі у 2007 р. отримав відзнаку «Кращий студент ВДПУ -2007».У 2009 році  закінчив ВДПУ, отримав диплом з відзнакою і  ступінь магістра  та  спеціальність  «Викладач  фізики,  вчитель  основ  інформатикиастрономії».

З 2007 р працює у закладі «Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради» на посаді вчителя фізики. За час роботи в гімназії підготував більше ста переможців олімпіади з фізики різних рівнів. За підготовку  переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики нагороджений грамотами управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації в 2008-2011р.р., Почесними грамотами Вінницької державної адміністрації та обласної ради в 2009 р. та 2011р.р.. грамотами управління освіти Вінницької міської ради в 2008, 2009р.р.

У 2012 році брав участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року– 2013» в номінації «Фізика», у міському етапі зайняв І місце, у обласному етапі - І місце. 

У 2013 р. став призером (посів друге місце) заключного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013». За час роботи проявив себе відповідальним, добросовісним, старанним працівником з ґрунтовною науково-теоретичною підготовкою. Має хист до педагогічної діяльності, про що свідчать результати його стрімкого фахового зростання та успіхи в роботі з обдарованими дітьми.Велику увагу приділяє нетрадиційним формам роботи. Як на уроках, так і в позаурочний час успішно застосовує новітні інформаційні технології.

У 2011 році став лауреатом двох міських конкурсів – «Надія» та «Кращий навчально-методичний посібник». За роки роботи підготував електронні уроки за новими програмами з фізики для 7, 8, 9 та 10 класів, поновив інструктивні матеріали спецкурсу «Фізичний практикум».Веде плідну позакласну роботу: проводить гурткову роботу з фізики, надає консультації з предмету, готує учнів до предметних олімпіад.За період роботи в гімназії підготував 101 переможця олімпіад з фізики, в тому числі: 62 переможця – ІІ етапу олімпіад, 35 переможців – ІІІ етапу олімпіад, 4   переможці – ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Бере активну участь у роботі оргкомітетів та журі ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з фізики, комплексних олімпіад «Турнір чемпіонів». 

Щороку   очолює    команди   гімназії   на   турнірах  у   містах  Одеса   та Севастополь. За підготовку  переможців  ІІІ  та   ІV  етапів   Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики нагороджений грамотами управління освіти і науки

 

Переможець у номінації «Музичне мистецтво»

Денисевич Людмила Анатоліївна вчитель музичного мистецтва закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради».

У 1998 році була запрошена працювати учителем музичного мистецтва і керівником хорового колективу до рідної 22-ої школи. За цей час здобула чимало грамот від Департаменту освіти Вінницької міської ради за перемоги у конкурсах художньої самодіяльності. В 2001 році - учасниця конкурсу молодих спеціалістів «Кращий за професією».

Вміло створюючи позитивну мотивацію навчання, учитель пробуджує в учнів інтерес до музичного мистецтва, використовуючи інноваційні технології та ІКТ.

У 2012 році створила навчально-методичний посібник «Формування духовної культури учнів (мультимедійні презентації на уроках музичного мистецтва)», який був представлений на участь та відзначений у міському конкурсі «Кращий навчально-методичний посібник - 2012». Досвід вчителя з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках музичного мистецтва, як засіб формування духовної культури учнів» було узагальнено як ППД на рівні закладу Денисевич Л.А. є керівником методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу.

А в 2013 році взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2013», у якому здобула перемогу в міському та обласному етапах та стала лауреатом на Всеукраїнському етапі. 

 

Переможецьу номінації «Російська мова»

Бохун Ірина Германівна - вчитель російської мови та світової літератури закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені М. Коцюбинського Вінницької міської ради".

Яскравою рисою її педагогічної майстерності   є вміння цікаво й доступно подавати програмовий матеріал, невимушено спілкуватися з дітьми. Ірина Германівна – це учитель сучасної формації, людина, яка знаходиться в постійному пошуку, вивчає й досліджує  нові досягнення педагогічної думки з метою удосконалення своєї фахової майстерності. 

Кожний урок цього вчителя – яскравий, неповторний, схожий на театральну виставу, де обов’язковими елементами є наявність інтриги, невимушена зав’язка, цікавий та насичений розвиток дії, непередбачувана кульмінація і запрограмована учителем розв’язка – здобуття учнями нових знань та вмінь. Впевнена, що учителями не народжуються, ними становляться, адже професія учителя –  це  не   тільки   Божий  дар,  але  й  кропітка,  натхненна   праця   й відповідальність.  

 

Переможець міського етапу  Всеукраїнського конкурсу " Кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу "

Денисюк Інна Сергіївнавчитель фізичної культури закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради».

З 1984 навчалась в спортивній школі, яку закінчила в 1988 р. із званням Кандидата в майстри спорту з легкої атлетики.

З 1994  р. працює в НВК : загальноосвітня школа - гімназія №23 на посаді вчителя фізичної культури. На даний момент має вищу категорію, вчитель–методист.

 

Переможці міського туру  Всеукраїнського конкурсу  "Класний керівник - 2012"

Гаврилюк Оксана Дмитрівна - класний керівник  8-Г класу закладу «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради».

З серпня 2002 року почала працювати вчителем української мови та літератури в закладі «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Вінницької міської ради», в якій працюю й по сьогоднішній день.

У 2012 році вперше взяла участь у  Всеукраїнському конкурсі «Класний керівник» і  стала переможцем ( І місце ) міського  та ІІІ місце в  обласному  турах.

Слушний Олег Миколайовичкласний керівник 8-В класу закладу «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради».

З 2004 року по даний час працює у закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради» на посаді вчителя математики та інформатики.

У 2011 році став переможцем міського конкурсу серед молодих педагогів «Надія -2011».

У 2012 році здобув перемогу у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року».